Connect with us

Güncel Haberler

Hırsızlar, Sarıyer’de balıkçı teknesini çaldılar

Published

on

İstanbul Sarıyer’de hırsızlar gece saatlerinde iskeleye bağlı bir balıkçı teknesinin ipini çözerek çaldı, o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, Sarıyer Büyükdere Eski İskele’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde iskeleye gelen şahıslar, bağlı teknelerden birine girerek ipini çözdü. Şahıslar, iskeleden ayırdıkları tekneyle kısa sürede oradan ayrıldı. Zanlıların tekneyle ayrıldıkları o anlar ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Daha önceden aynı yerde teknesi soyulan Osman Erol, 1Önceden benim de 2-3 kere tekneme girdiler, ne var ne yok götürdüler, her şeyi soydular. Şikayet ettiğimiz halde kimse ilgilenmedi. Burada hırsızlık olayları aldı başını gidiyor. Dışarıdan geliyorlar, burada hırsızlık yapıyorlar. Dışarıdan da bazen küçük tekneler gelir, buraya bağlarlar. Onları da çalıyorlar. Buranın yerlisinin huzuru kaçtı. Bu sene benim iki kere tekneme girdiler. Benim kilitlerimi, malzemelerimi, kurşunlarımı aldılar. Hırsızlığı gece saatlerinde yapıyorlar” şeklinde konuştu.

Polis ekiplerinin olayla ilgili incelemelerinin sürdüğü öğrenildi.

Continue Reading
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir